Чому ми займаємося реалізацією GPS-годинників?

Все почалося у 2015 році

Як і багатьох, до дії мене спонукали діти, точніше троє дітей: Вова, Даня та Арина. Оскільки я постійно був у роботі та відрядженнях, звісно ж, було цікаво: чим же вони займаються? Що відбувається, коли вони з нянею, у дитсадочку чи школі?
Вже тоді на ринку України були дитячі годинники з GPS-трекером, але якість… Більшість функцій не працювало, дісплей, та й сам вигляд придбаної моделі взагалі не відповідали пропонованим. Про налаштування зв’язку я взагалі мовчу. Можна сказати, що ці годинники були придатні лише для продажу, але ніяк не для використання.

Перші поставки до України

Ринок був переповнений підробками, а перспективність GPS годинничків зрозуміла, адже вони вирішували цілу купу питань, дозволяли бути у будь-якій ситуації поруч зі своєю дитиною. Тоді і з’явилась думка: «Годинникам не вистачає справжньої надійності…». І я її знайшов.
Діло випадку. Щоб «тримати на пульсі» тенденції ринку, мені пощастило відвідати коучинг Дмитра Ковпака. Він декілька років розвиває діяльність між Китаєм та Україною, а його досвід у веденні бізнесу допоміг мені отримати такі умови поставок, про які я не міг навіть мріяти.
Виявилось, що у Китаї є офіційна фабрика SMART BABY WATCH, яка займалась виробництвом та збутом GPS-годинників у самому Китаї. У них такі годиннички на кожній третій дитині. Все, що завозилось до нас, зроблено за їх подобою, але десь у підвалі та явно одноруким майстром.
Під час укладення договору, ми змогли домовитися про наступні критерії:
Продукт з найкращім співвідношенням ціни та якості
Оплата при поставках та після перевірки якості
Натомість вони висунули вимоги:
Вести діяльність як офіційний представник фабрики в Україні
Створити сервісний центр для обслуговування покупців.
У підсумку, у нас вийшла пропозиція, яку ви бачите на цьому сайті. Найкраща ціна та гідна якість, гарантія 12 місяців та перевірка оригінальності. Єдине, що спантеличує – це боротьба з підробкою.

Та й це пройшли…

Сьогодні є цей сайт, завтра буде затверджена ще одна нова модель в унікальному та стильному дизайні. Ми пропонуємо гарний продукт з оплатою по частинах та піклуємося про покупців після відправлення замовлення… Ми створили сервіс на найкращі умови для розповсюдження якісних GPS-годинників за у своїй державі. Але і це ще не все…

Підписано ексклюзивну угоду

Якість, вигідна ціна та сервіс є. Ми пішли далі. Разом з відкриттям цього сайту та постійній роботі над механікою та дизайном годинників, створено оптовий відділ. Ми запрошуємо підприємців та створюємо мережу збиту розумних, надійних GPS-годинничків SMART BABY WATCH
Може бути корисно:
У вас залишилися питання? Задайте їх нашому менеджеру →
У нас в асортименті більше 10 моделей GPS годинників

хочете купити, телефонуйте сюди

+38 (068) 950-94-99

виникли проблеми або зламався годинник, телефонуйте сюди

+38 (093) 15-00-873

x

Замовте дзвінок

хочете купити, телефонуйте сюди

+38 (068) 950-94-99

виникли проблеми або зламався годинник, телефонуйте сюди

+38 (093) 15-00-873

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form